Świetna bluza, bardzo stylowa ...
Świetna bluza, bardzo stylowa i wygodna. Rękawy trochę wąskie, więc jak ktoś nie lubi obcisłych, to polecam brać rozmiar większą. Natomiast w talli idealna (zazwyczaj wszystko jest na mnie w talii za duże - tutaj jest super).
- Rapport qualité/prix
