Ghetele sunt foarte faine, măr...
Ghetele sunt foarte faine, mărimea corectă conform masuratorilor și indicațiilor din tabel. (am luat 44,5 pentru că am piciorul mai lat, dar ar fi trebuit să comand 44) sunt comode și par să fie rezistente.
Avec les avis et les évaluations, nos clients sont informés sur la qualité de nos produits et services.
Tous les avis sont modérés avant publication. Les avis les plus récents sont affichés par défaut.
Ghetele sunt foarte faine, mărimea corectă conform masuratorilor și indicațiilor din tabel. (am luat 44,5 pentru că am piciorul mai lat, dar ar fi trebuit să comand 44) sunt comode și par să fie rezistente.