Buty ogólnie są bardzo wygodne...
Buty ogólnie są bardzo wygodne ale trochę wkładki trochę obcierają mam nadzieję że to się rozchodzi
- amorti
- adhérence
- Rapport qualité/prix
Avec les avis et les évaluations, nos clients sont informés sur la qualité de nos produits et services.
Tous les avis sont modérés avant publication. Les avis les plus récents sont affichés par défaut.
Buty ogólnie są bardzo wygodne ale trochę wkładki trochę obcierają mam nadzieję że to się rozchodzi
Polecam!!
In afara ca a durat 8 zile pana a sosit comanda, nu am nimic de reprosat. Calitate superioara, imi aduce aminte de tinerete cand practicam handbal-ul. Atentie la alegerea marimii, Adidas au un alt tabel de marimi decat cel clasic EU, este necesar sa masurati talpa piciorului, dupa care alegeti marimea corespunzatoare.