Este potrivita atat pe timp ca...
Este potrivita atat pe timp calduros cat si racoros in plimbarile pe bicicleta..se spala usor si se usuca repede. O port cu placere de fiecare data, chiar si la alergat. Material subtire, mulat in care nu transpiri. Iar imprimeul este vizibil si noaptea. Fermoarul se deschide si inchide usor, te dezbraci si imbraci repede. Foarte multumita...a
