Ok
Idealne na trening, design też spoko
- Rapport qualité/prix
Avec les avis et les évaluations, nos clients sont informés sur la qualité de nos produits et services.
Tous les avis sont modérés avant publication. Les avis les plus récents sont affichés par défaut.
Idealne na trening, design też spoko
Buty użyte kilka razy. Rozmiar musiałem wziąć mniejszy niż z reguły o 1 rozmiar. Czyli zamiast 44,5 kupiłem 44. Mam wąska stopę i niskie podbicie. Buty pasują. Do tej pory fajnie mi się spisywały Inov-8 wąskie kopyto. Miałam kupić Inov-8 ale okazyjna cena mnie przekonała. Różnica ponad 200pln. W porównaniu do butów Inov-8 w tych czuję trochę