Dobrze trzyma.
Dobrze trzyma.
- Rapport qualité/prix
Avec les avis et les évaluations, nos clients sont informés sur la qualité de nos produits et services.
Tous les avis sont modérés avant publication. Les avis les plus récents sont affichés par défaut.
Dobrze trzyma.
Bardzo lekki dobry produkt
Koszyk podczas pierwszej jazdy na niewielkich nierówności nie wytrzymał i element podtrzymujący bidon ułamał się. Słaba jakość.
Bardzo dobry bidon z koszykiem oraz śrubkami do mocowania spełnia wymagania w 100%
Dobry bidon za korzystną cenę
Bidon spoko. Jedna wada brak śrubek, ewentualnie brak zestawu mocującego. Uchwyt plastikowy, ale nie wypada, gdy zawiesi się w dobrym miejscu.
Najprostszy plastikowy bidon z uchwytem. Spełnia swoje zadanie i największą jego zaletą jest cena.
Doskonały zakup. Polecam.
Wszystko zgodne z opisem. Polecam!
Bardzo zły produkt marnej jakość materiały koszyk przyszedł już złamany. Nie polecam